BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinate savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Apie KVTC

Šiuo metu ieškome: 

1. Tinklo valdymo skyriaus tinklo administratoriaus

2. Tinklo valdymo skyriaus tinklo administratoriaus 

3. Tinklo valdymo skyriaus elektronikos ir telekomunikacijų inžinieriaus

4. Tinklo paslaugų teikimo skyriaus telekomunikacijų inžinieriaus

5. Kompiuterininko

Siūlome Jums darbo užmokestį, priklausantį nuo pareigų ir Jūsų darbo patirties (1800-2700 Eur neatskaičius mokesčių, kompiuterininkui – 885-1168 Eur neatskaičius mokesčių), profesinio tobulėjimo galimybes, įdomų ir atsakingą darbą.

Siųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) ar turite klausimų, rašykite raimonda.andrijauskiene@kvtc.gov.lt, 852 39 17 32.

 

KVTC taip pat suteikia galimybę atlikti studentų praktinio mokymo praktiką, numatytą aukštųjų mokyklų sudarytose ir patvirtintose studijų programose (toliau – studentų praktika) ir savanorišką praktiką (toliau abi kartu – praktika).

Pagrindinės praktikos nuostatos:

  • Praktiką KVTC gali atlikti aukštųjų mokyklų studentai ir kiti asmenys, baigę ne mažiau kaip dvejus studijų metus aukštojoje mokykloje. KVTC turi teisę atsisakyti priimti asmenis atlikti praktikos, atsižvelgdamas į KVTC padalinių poreikius ir kitas svarbias priežastis.
  • Atlikti praktiką KVTC gali tik asmenys, gavę teisę dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo“.
  • Studentų praktikos trukmė negali būti trumpesnė kaip 4 savaitės ir ne ilgesnė kaip 6  mėnesiai. Savanoriškos praktikos trukmė negali būti ilgesnė kaip 2 mėnesiai.
  • Visas su praktikos KVTC atlikimu susijusias transporto, apgyvendinimo ir pragyvenimo išlaidas apmoka praktiką atliekantis asmuo arba siunčiančioji aukštoji mokykla.
  • Asmuo, pageidaujantis atlikti praktiką KVTC, iš anksto, bet ne vėliau kaip likus 1 mėnesiui iki praktikos pradžios, pateikia KVTC motyvuotą prašymą. 
  • Studentų praktika atliekama sudarius praktinio mokymo sutartį, pagal Studento praktinio mokymo pavyzdinę sutarties formą, patvirtintą Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2016 m. lapkričio 16 d. įsakymu Nr. V-1011.
  • Savanoriška praktika atliekama sudarius praktikos atlikimo sutartį pagal KVTC direktoriaus tvirtinamą tipinę savanoriškos praktikos atlikimo sutarties formą.
  • Asmuo praktikos sutarčiai sudaryti ir teisę dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo“ įgyti, pateikia asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  • Asmenys, atliekantys praktiką, KVTC neįdarbinami.

Dėl papildomos informacijos kviečiame kreiptis į KVTC Valdymo organizavimo skyriaus vedėją Svetlaną Lapėnienę, tel. 861144412 arba el. p. svetlana.lapeniene@kvtc.gov.lt.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-12